Посланці щастя від Avon вітали жінок з Днем мами

Друзі!

Нам так хочеться особисто подякувати та обійняти кожного волонтера:)

ДЯКУЄМО кожному з вас та вашим рідним і діткам! Ми спостерігали за тим, з якої любов’ю ви проводили День мами у містах та селищах різних областей країни. Захоплюємося вашим натхненням та успіхами!

Цього року ми з вами провели вже п`яту щорічну всеукраїнську акцію «День мами» із 12 по 20 травня. Тисячі Представників та Координаторів Avon в більше 100 населених пунктах України вкотре підтримали добру традицію, привітали жінок з величним святом та розказали їм про збереження здоров`я грудей. Більше 200 000 жінок завдяки вам усвідомили наскільки важливо слідкувати за свої здоров`ям, щоб залишатися щасливою мамою щасливих дітей.

Повірте, це дуже важливо! Адже найкращий спосіб побороти рак грудей, це заохочувати жінок проходити регулярне обстеження. Ваша щорічна робота в рамках програми «Разом проти раку грудей» допомогла значно підвищити рівень обізнаності жінок. Якщо ще кілька років тому мало хто з українок розумів значення слова «мамографія», то за останній рік жінки самі почали звертатися до лікарів за профілактичним оглядом. Про це нам говорили багато Головних лікарів із різних областей. З радістю передаємо вам їхні слова подяки!

«Сердце мами – невичерпне джерело чудес» – говорив хтось із великих людей. Ви підтвердили ці слова своїми милосердям та реальними справами. Подумайте тільки яку добру виховну роботу ви провели серед дітей, створюючи разом з ними вітальні листівки, заохочуючи говорити теплі слова подяки..! Дітки дуже добре відгукуються на істинні цінності, тож пронесуть цю згадку крізь роки і будуть дорожити здоров`ям та щастям своїх Матусь. Будь-яка жінка наповнена радістю та гармонічними емоціями здатна ощасливити свою сім`ї. Тож Чудеса ваших сердець заряджали цілі родини. Дякуємо Вам за тисячі жіночих прекрасних емоцій, які ви дарували разом із квітами, печивом у формі «Рожевої стрічки», рожевими прикрасами та стрічками. Ви найдивовижніші Феї!