Обстеж себе: зустрічаємо “Рожевий жовтень” танцями

Пола Абдул представляє новий музичний кліп. Cпеціально до місяця боротьби з раком грудей.

“Рожевий жовтень” розпочався! Тепер у кожної жінки попереду є 30 символічних днів, щоб пройти обстеження у мамолога. Кожен з цих днів буде нагадувати про те, що сила вашого здоров’я – у ваших руках. І програма Avon «Разом проти раку грудей» вже 13 років підтримує вас на цьому шляху.

Цього року “Рожевий жовтень” пройде особливо динамічно і музично. Соціальна програма Avon оголошує про запуск глобальної ініціативи «Обстеж себе!».

Профілактичне самообстеження – важливий засіб запобігання раку грудей. А донести цей заклик нам допоможе всесвітній танцювальний флеш-моб. Адже ми знаємо, що активний, здоровий спосіб життя і позитивні емоції знижують ризик захворювання раком грудей на 20%.

Приєднатися до ініціативи «Обстеж себе!» Нам пропонує відома американська співачка і хореограф Пола Абдул. Команда Avon спільно з Полою зняла надихаючий відеоролик «Обстеж себе» (Check yourself). Після побаченого вам захочеться і танцювати, і запланувати візит до мамолога.

Три способи приєднатися до програми «Разом проти раку грудей» в цей «Рожевий Жовтень».
1. Переглянути музичне відео «Обстеж себе!» (Check Yourself) і створити власне: Дивіться відеокліп Поли Адбул і підтримайте глобальний рух розповідаючи про нього друзям. Або навіть краще, навчите їх дбати про здоров’я грудей, записавши власне відео танцю і поділившись їм в Facebook, Вконтакте з хештегом #CheckYourself.

2. Відвідати веб-сторінку «Перевір себе»: Отримайте відповіді на питання про те, коли і як часто робити маммографіію, як проводити щомісячне самообстеження, і як ви можете знизити свої ризики. Надішліть адресу сторінки друзям, щоб також допомогти їм дізнатися про збереження здоров’я грудей.

3. Зробити пожертву, купивши благодійний сувенір «Рожева стрічка»: Замовте один з 24 продуктів серії «Рожева стрічка» на www.my.avon.ua 100% прибутку піде в соціальну програму «Разом проти раку грудей» для фінансування медичної гарячої лінії 0 800 50 50 90 і покупки мамографічного комлексу одинадцятому за ліком обласному онкоцентрі. Новий мамографічний кабінет в області – це порятунок 5000 жінок на рік!