Глобальний благодійний Фонд Avon для жінок

Більше 125 років, в усіх країнах, де є представництва Avon, компанія робить зусилля для поліпшення життя суспільства.

Підтвердження тому – міжнародні соціальні ініціативи компанії, спрямовані на вирішення серйозних проблем, з якими стикається суспільство, і насамперед – жінки. У 1955 році засновано Фонд Avon для жінок (Avon Foundation for Women) з основною метою – покращувати якість життя жінок та їх сімей у всьому світі. І сьогодні ми з гордістю говоримо про те, що Фонд Avon – найбільша міжнародна корпоративна організація, яка займається проблемами жінок.

Оскароносна актриса Різ Уїзерспун є Почесним послом Фонду Avon у всьому світі.

Мета Фонду – сприяти вирішенню проблеми раку молочної залози, домашнього та гендерного насильства, а також надавати допомогу для подолання наслідків стихійних лих та природних катастроф.

Детальніше на сайті Благодійного Фонду Avon www.avonfoundation.org

Один із способів залучення громадської уваги та коштів до програми Avon «Разом пороти раку грудей» – це організація благодійний походів та акцій в усьому світі.

Перший благодійний Похід Avon відбувся у Великобританії ще у 1992 році як невеличка новаторська програма. Проте наступного року цю ідею підхопила команда Avon у Сполучених Штатах Америки. А починаючи з 2005 року, Походи організовують в усьому світі.

За 22 рока благодійної діяльності Фонд Avon зумів зібрати більше $815 млн. США благодійних внесків – ці кошти були направлені на підтримку програм проти раку грудей у всьому світі:

Проведення передових досліджень у сфері попередження та лікування раку грудей;
Надання доступу жінкам до якісної медичної допомоги;
Розвиток освітніх проектів, які поширюють обізнаність серед жінок щодо профілактики та лікування раку грудей;
Фінансування програм, направлених на підтримку скринінгу та діагностики захворювання.
Загалом, фінансову підтримку від Фонду Avon отримують як провідні центри з дослідження раку та клінічні онкологічні інститути, так і громадські, некомерційні організації.

Як і раніше, ми сповнені рішучості віднайти ліки, які зможуть протидіяти захворюванню на рак грудей, проте вже зараз ми пишаємося своєю безпосередньою причетність до величезного прогресу у дослідженні та лікуванні даного захворювання, який мав місце за останні 20 років:

З 1999 року було направлено більше $175 млн. США на дослідження раку грудей. Ми зібрали разом провідних вчених та лікарів для того, щоб поліпшити первинну профілактику захворювання, зрозуміти етіологію та можливі причини виникнення раку грудей, розвинути дослідження крові та слини з метою раннього виявлення захворювання, вивчити досягнення в області лікування раку молочної залози, дослідити рівень смертності від раку грудей, і багато іншого.
Більш ніж 100 млн. жінок у всьому світі дізналися про методи профілактики та лікування захворювань молочної залози;
17 млн. жінок по всьому світу приєдналися до програм ранньої діагностики та мамографічного скринінгу;
Громадські, урядові та промислові організації вийшли на новий рівень співробітництва завдяки проведенню першого в історії Саміту проти раку грудей, який організував Фонд Avon;
Дослідницька програма Avon прискорює темпи вивчення профілактики раку грудей шляхом залучення до програми здорових жінок на добровільній основі, які ніколи не хворіли на рак грудей, а також тих жінок, які колись перенесли захворювання.